Menajer Hattı: 0531 576 74 45

İKBAL GÜRPINARSon dönemlerde duymuşsunuzdur, belli bir limitin üstünde elektrik parası ödeyenler diledikleri Özel Elektrik şirketini seçip daha düşük elektrik parası ödeyebiliyorlar.

Çok uzun süredir Devlet, Elektrik Sektörünü Özel Bölge Dağıtım şirketlerine devretti. Bugün bizler elektrik paralarımızı Bölge Dağıtım Şirketlerine ödüyoruz. Yani Bölge Dağıtım Şirketleri de özel bir şirket, bir kamu kuruluşu değildir.

Devlet ''Serbest Tüketicilik'' diye bir kavram gelişti

DEVAMINI OKU

Özel Dağıtım Şirketleri Serbest Tüketicilerine, Bölge Dağıtım Şirketlerine Göre Daha Avantajlı Neler Sunuyorlar?


En kısa şekilde ifade etmek gerekirse kayıp kaçak bedelleri, vergiler, KDV hariç asıl kullanılan elektrik tüketim bedelinden %10 indirim veriyorlar. Özel Şirketler olarak %10 indirim sağlıyoruz dediğinde örneğin 200 TL fatura toplamınızdan %10 indirim değil de, elektrik tüketim bedeliniz üzerinden yani 115 TL’ nin üzerinden yaklaşık %10 indirim yaparak 200 TL'lik faturanız yerine sizden 12 -14 TL daha eksik bir bedel almaktayız.

DEVAMINI OKU

Diğer Şirketlerden Farklı Olarak Size Özel Sunduğumuz Fırsatlar Neler?


1- Elektrik tüketim bedeli üzerinden %10 indirim

 

2- Bir yıl boyunca elektriğinize bugünkü fiyat ne ise aynen bu fiyat üzerinden devam edeceğiz asla zam yapmayacağız sözünü verdiğimiz diğer fırsat, ancak samimi düşüncemizi sorarsanız bu iki fırsatta bize göre yeterli değil.

 

3- Peki nedir bugüne kadar hiç bir firmanın veremediği ve daha uzun bir sürede veremeyeceği diğer fırsatımız; Ödediğiniz elektr

DEVAMINI OKU

Ucuz Elektrik Almak İstiyorum


 

Elektrik bedelini bundan sonra Voytron Şirketine ödemek istediğinizde evinizde ne bir tadilat veya herhangi bir değişiklik olmayacağı gibi,1 saniye bile elektriğiniz kesilmeden doğal olarak yine aynı elektriği kullanmaya devam edeceksiniz. Sadece sayacınızın dijital sayaç olması gerekiyor, eğer değilse bile sayacınızı değiştirmek istemeniz en doğal hakkınızdır. Sayaç değiştirmek ücretsiz ve çabuk yapılan bir işlemdir. ALO186’yı aramanız bunun için y

DEVAMINI OKU