sponsor 1
sponsor 1

HELAL SERTİFİKALI ÜRÜNLER

HELAL SERTİFİKALI ÜRÜNLERİ EN AVANTAJLI VE EN GARANTİLİ ŞEKİLDE ONLINE SATIŞ MAĞAZAMDAN TEMİN EDEBİLİRSİNİZ.

services

HELAL BELGESİ NEDİR?

Helal sertifikalama, muteber, ehil ve tarafsız bir kurumun, söz konusu üretimi denetlemesini, helal standartlarla uygunluk içerisinde üretimin yapıldığını teyit etmesini ve buna bağlı olarak, onaylanmış bir belge vermesini kapsayan bir yöntemdir. Gıdalarda helal olma şartı ile birlikte, sağlığa uygunluk ve safiyet de olması gereken şartlardır.

Ayrıca Helal Sertifikalama ülke yönetiminin kontrol birimlerine gıda emniyeti konusuında destek hizmeti de sağlar.

HELAL TÜKETİME ÖNEM GÖSTERENLER İÇİN
YEPYENİ BİR PROGRAM

İKBAL VE ASLI İLE HELAL OLSUN

Kanal 7 Avrupa ekranlarında izleyenleri hem eğlendirecek hem bilgilendirecek yeni bir program; İkbal Ve Aslı ile Helal Olsun… İkbal Gürpınar ve Aslı Şapçı’nın sunumuyla ekrana gelecek olan programda Avrupa’da yaşayan vatandaşların temel sorunlarından helal tüketim hakkında bilgi verilecek.

İkbal Gürpınar ve Aslı Şapçı, Avrupa’da yaşayan Kanal 7 Avrupa izleyicilerini bilinçlendirmeye geliyor. Avrupa’da yaşayan Müslümanların başlıca sorunu olan helal tüketim konusunda merak edilenlerin yer alacağı programda önemli bilgiler verilecek. İzleyenlerin akıllarına takılan sorulara, İkbal Ve Aslı İle Helal Olsun’da yanıt aranacak.

‘Helal ürün ne demektir? Helal ürünler nerelerde bulunur? Helal ürün alırken nelere dikkat edilmelidir?’ sorularının her biri alanında uzman isimler tarafından cevap bulacağı programda ünlü konuklarla izleyicilere keyifli dakikalar yaşatılacak.

Aydınlatıcı bilgilerin yanı sıra Emre Ermiş ve orkestrası da programa renk katacak.

İkbal ve Aslı İle Helal Olsun hafta içi her gün 10:45’te Kanal 7 Avrupa ekranlarında olacak.

services

0(531) 576 74 45

Copyright © 2014 İkbal Gürpınar / Tüm Hakları Saklıdır.
Just and Fast